Exkluzivní vydavatelství hledá produkční/asistentku

Luxury Guide, s.r.o.

Místo práce
Na Maninách 14, 17000 Praha 7, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
09.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu exkluzivního vydavatelství Luxury Guide hledáme asistentku/produkční - juniora.

Máte ráda výzvy? Ráda se překonáváte? Zkoušíte nové věci? Máte na víc? Pak rozhodně čtěte!

Požadujeme:
- znalost z oblasti tisku a tiskové produkce
- orientace v lifestylových titulech
- komunikativní znalost angličtiny
- minimální dva roky praxe na obdobné pozici
- komunikativnost a pečlivost, flexibilitu
- schopnost samostatné práce a odpovědnost za svěřené úkoly
- příjemné vystupování, odolnost proti stresu, multitasking
- dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PPT)

Náplň práce:
- podpora celému týmu - obchodnímu oddělení i redakci
- produkční práce - komunikace s klienty, podpora hlavní produkční
- částečná asistenční činnost
- zpracování podkladů pro tisk
- zpracování monitoringu médií pro redakci, marketingová činnost (sociální sítě, webové stránky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
- zajímavou práci v progresivním vydavatelství
- možnost využití angličtiny
- dobré finanční ohodnocení (25 tis./měsíčně s možností navýšení)
- podporu v osobním i profesním rozvoji

Informace o náboru

Nástup IHNED!
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosim posilejte životopisy společně s fotografií.
Děkujeme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vydavatelství Luxury Guide s.r.o. bylo založeno roku 2001 a zaměřuje se na lifestylový segment. Jeho nejznámějším titulem je magazín Luxury Guide, který je jedním z nejsilnějších titulů na českém trhu, a do jeho portfolia inzerentů patří značky jako Tiffany, Chopard, Gucci, Prada, Dior a další. Od roku 2012 vydává také samostatný časopis Luxury Guide exclusively for Czech Airlines, jenž se distribuuje v business třídě na palubách letů Českých aerolinií.
ID: 3155982  Dátum zverejnenia: 9.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000