Zprostředkovatel prodeje nemovitostí

M&M reality holding a.s.

Na jedné, Vámi zvolené pobočce, z více než 150 po celé ČR, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Havlíčkův Brod, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Bruntál, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Domažlice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zprostředkovatelská činnost
- komunikace s klienty
- zpracovávání přidělených zakázek
- práce s databází klietů
- budování vlastního týmu
- obchod a prodej

Zaměstnanecké výhody, benefity

- databázi zakázek a klientů
- finanční podporu 24.000 Kč do začátků
- motivační provizní systém
- expresní výplata provizí
- M&M kreditní karta s debetem 30.000 Kč
- kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu makléřů
- pro nejlepší zástupce služební vozy Mercedes a BMW
- firemní dovolené v exotických destinacích - Thajsko, Dubaj, Kuba, Srí Lanka
- možnost brigády či částečného úvazku
- spolupráce v rámci všech divizí M&M holdingu

Informace o náboru

STAŇTE SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikační schopnosti
- týmového ducha
- ochotu učit se novým věcem
- základy práce na PC
- vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Z důvodu neustále se zvětšujícímu počtu spokojených a nových klientů, kteří se na naši firmu obracejí s maximální důvěrou, hledáme nové kolegy do týmu M&M reality.
M&M reality holding a.s. je nejsilnější českou firmou na trhu, která zajišťuje veškeré služby týkající se prodeje, pronájmu či správy nemovitostí již od roku 2005.

Za desetileté působení firmy jsme dosáhli maximálních výsledků nejen v oblasti obchodu, ale i ve financování nemovitostí, pojištění či výkupů nemovitostí a naši makléři se tak mohou považovat za odborníky ve všech těchto oblastech podnikání.
Silné zázemí firmy podporuje možnosti každého zájemce o práci v M&M reality a snaží se využít obchodní a lidský potenciál i lidí bez dosavadní praxe v oboru.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1596189  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 Kč/měsíc