Laborant - ka

Macco Organiques, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1938, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
95 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (31165)

Pracoviště a kontakty

Firma:Macco Organiques, s.r.o., IČ 26819210
Pracoviště:Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 95 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY
" SŠ se zaměřením na analytickou chemii
" praxe min. 2 roky
" znalost systému ISO 9001, SVP vítána
" laboratorní zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita, práce v týmu
" občasné odpolední směny v provozu ranní - odpolední

HL. NÁPLŇ PRÁCE
" samostatné provádění chemických a analytických prací dle předepsaných kontrolních, pracovních, standardních operačních postupů.
" odborné práce při používání instrumentální a testovací techniky. Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod.
" kontrola a kalibrace používaných přístrojů dle předepsaných postupů a vzorkování materiálů.
" znalost práce na PC - záznam výsledků do elektronického laboratorního systému.

NABÍZÍME
" práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
" nástupní mzda od 95,- Kč/hod., v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče
" firemní benefity:
- měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy
- roční prémie
- příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
- možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu určitou 1 rok, s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě

měsíční motivační odměna roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné
Hlásit se na e - mail : [email protected] nebo na tel. č. 555 530 312 / po - pá vždy od 8.00 do 14.00 hodin /
Z : 25.11.2016

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11777620788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2828461  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 95 Kč/měsíc