300 000 Ft/nettó kezdő fizetéssel Villanyszerelő

Mád-Vill Kft.

A munkavégzés helye
9027 Győr, Audi Hungária út 1., Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.16.
Bérfeltételek (bruttó)
451000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kimagasló bérezéssel munkatársat keresünk autógyártással foglalkozó vállalat csarnokának villanyszerelési munkálataira. Az utazási költséget és lakhatást Cégünk állja. A pozíció egy műszakos, azonnal betölthető. Garantáljuk a szakmai továbbfejlődést, mivel emelőgép-kezelői tanfolyam végzése feltétel, ami komoly előnyt jelent a csarnok-villanyszerelés területén. Képesítéssel- és szakmai jártassággal rendelkezők jelentkezését mihamarabb várjuk!
Feladatok: Villanyszerelési munkák végzése az alapszereléstől gyenge- és erősáramú rendszerek bekötéséig

Egyéb béren kívüli juttatások

OKJ- és hatósági bizonyítványok megszerzése szakmai tanfolyamokon, céges autó

Információk a kiválasztási folyamatról

Telefonon, a +36(30) 580 6892 elérhetőségen

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Villanyszerelés

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Lendületes-, energikus-, fejlődni vágyó hozzáállás
Karizmatikus, határozott egyéniség
Precizitás
ID: 3255571  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 451000