Pracovník provozu pro e-shop (25.500 - 27.500Kč/měs.)

Mail Step a.s.

Místo práce
Do Čertous, Praha 20, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 500 - 27 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Základní oblastí vaší činnosti bude manipulace, pikace, balení a práce se čtečkou. Budete odbavovat jednotlivé objednávky, které vám dispečer pošle na váš mobilní terminál. Položky z objednávky vypikujete z pozice a pošlete kolegům na balírnu, zde podle velikosti dojde ke strojovému zabalení, nebo ručnímu balení. Dbáme na to, aby naši pracovníci znali všechny činnosti v rámci tohoto procesu, proto budete pracovat i na úseku ručního balení. Po zabalení přichází na řadu konsolidace balíků a jejich rozdělení dle dopravce. Jedná se o velmi různorodou práci, která Vám rozhodně bude utíkat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilitu a dlouhodobou práci v perspektivní společnosti, kde je velmi zajímavá a reálná možnost profesního růstu. Jako náš zaměstnanec můžete počítat s benefity jako je 5 týdnů dovolené, stravenky á 90Kč již od 1.měsíce po nástupu, slevy na produkty (Nike, Adidas, pojištění, školní potřeby, ad.), příspěvek na prací prostředky, zvýhodněné tarify na volání a data a další zajímavé benefity. Kdo chce, může pracovat i přesčas. Rádi si také občas po práci sedneme, narazíme sud a ugrilujeme něco dobrého. Nástup dle domluvy, nebo ihned.

Informace o náboru

Jednáme velmi rychle. Máme zájem pouze o vážné uchazeče. Zvažujte časovou náročnost cestování - jsme v P3 logistickém parku - Horní Počernice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na balírně potřebujeme především vaši pozornost a spolehlivost, jste zde zároveň kontroloři kvality a na vás záleží co zákazník obdrží a v jakém stavu. Při pikování se vám hodí dobrá fyzická kondice hodná maratonce , nebojte - jazyk na vestě mít nebudete, ale pikování musí odsýpat a hlavně - musí být vypikováno to co je objednáno. Pokud budete šikovní a práce vám půjde od ruky, rádi vás posuneme o stupínek výš a naučíme něco nového. Naopak budeme rádi, pokud se díky vaším případným návrhům jak věci dělat lépe, posuneme dále kupředu. Vaší případnou zkušenost s podobnou prací bereme jako velkou výhodu. S pozitivním přístupem k zadaným úkolům Vám práce u nás půjde snadněji. Znalost českého jazyka je důležitá, zrovna tak jako vaše trestní bezúhonnost a spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mail Step je tradiční 3PL partner mediálních domů, vydavatelů a e-shopů. Pro desítky našich zákazníků a obchodních partnerů zajišťujeme v našem distribučním centru v Praze - Horních Počernicích, o celkové výměře 24 tis.m2, špičkový servis v oblasti kompletací, copackingu a e-commerce skladů, s distribucí do celé Evropy.

Pro naše zákazníky a vlastní efektivitu vyvíjíme moderní SW řešení, posouváme hranice zákaznického servisu, rychlosti a kvality outsourcované logistiky. Vyvíjíme škálovatelné řešení logistických služeb pro dynamicky rostoucí trh e-commerce.

Chcete s námi budovat a rozvíjet moderního technologickou společnost v oblasti e-commerce, fulfilmentu, copackingu a finishingu?
ID: 3947682  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 500 Kč/měsíc