Asistent přípravy zboží pro rozvoz

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

U Makra 102, 25101 Průhonice - Čestlice, Praha, Okres Benešov, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
23000-26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistent přípravy zboží pro rozvoz:
* kompletuje objednávky dle požadavků zákazníků
* přípravuje zboží k odvozu
* přijímá od zákazníků objednávky zboží
* konzultuje se zákazníky možné náhrady chybějícího zboží
* proaktivně nabízí zákazníkům zboží

Jedná se o fyzicky náročnou práci ve směnném provozu, v noci a o víkendech. Případně práci v chladu či mrazu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí v mezinárodní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu
* dotovaná strava ve firemní jídelně
* až 5 dní placené dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
* možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance
* sleva na pohonné hmoty
* příplatky za práci o víkendech a v noci
* balíček zaměstnaneckých výhod - cafeteria
* zvýhodněné tarify u mobilního operátora
* firemní pracovní oblečení + prací prášky na jejich údržbu
* měsíční odměny

Informace o náboru

Toužíte po změně? Láká Vás perspektivní zaměstnání v dynamické, mezinárodní společnosti? Baví Vás kontakt se zákazníky a pro-aktivní prodej? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Picker - Asistent přípravy zboží pro rozvoz pro provozovnu Makro Průhonice. Hlavní pracovní náplní je příprava zboží pro rozvoz našim zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. výuční list
* zákaznicky orientovanou osobnost (schopnost oslovit zákazníka, nabídnout alternativní zboží)
* praxe na obdobné pozici - velkou výhodou
* pečlivost
* rychlé pracovní tempo
* časová flexibilita
* trestní bezúhonnost
* uživatelská znalost PC
* ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAKRO Cash & Carry ČR je velkoobchodní řetězec nabízející podnikatelům široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží.
ID: 2156422  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000-26000 Kč/měsíc