Reagujte bez životopisu

Montér vzduchotechniky/Topenář

MANAGEER EUROPA

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody/ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsícod 2200€ čisteho / dle dohody na základě dosavadní praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čtení a použití technických podkladů.
Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod.
Montáž a demontáž vzduchotechnického potrubí.
Montáž, demontáž, opravy a zkoušení ventilátorů.
Montáž, demontáž, opravy a komplexní zkoušení např. odlučovacích stanic, vzdušníků, chladičů vzduchu, filtrů, vytápěcích souprav, větracích a klimatizačních jednotek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme německou pracovní smlouvu, dlouhodobou spolupráci, ubytování poskytované a hrazené zaměstnavatelem (komfortní apartmány s 1 - max. 2 lůžky).
Pomoc s vyřízením všech potřebných dokumentů, Kindergeldu atd.

Informace o náboru

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na [email protected]. Ozveme se obratem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jedná se o inovativní společnost v oblasti klimatizace, chlazení, čistých prostor a s tím spojené automatizace budov. O známé zákazníky po celém Německu se stará celkem 9 poboček v oblasti plánování zařízení, výstavby zařízení a servisu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

motáže

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

montáže vzduchotechniky

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jeden z předních poskytovatelů personálních služeb v Německu. Pomůžeme Vám najít práci, která vyhovuje Vám i Vaším životním cílum. Doprovázíme Vás na Vaší cestě a poskytujeme Vám pracovní nabídky odpovídající Vašim zájmům a kvalifikacím.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4192634  Dátum zverejnenia: 29.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc