Skladník-komisioner, aj páry!

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Biblis, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9,79 EUR/hod.9,79€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka, distribútora suchých potravín a drogérie, hľadáme zamestnancov na pozíciu Skladník - Komisioner .

- aktuálna ponuka je vhodná aj pre páry
- vychystávanie objednávok na nízkozdvižnom vozíku - preukaz ti urobíme na naše náklady v školiacom stredisku
- systém zberu tovaru Pick by Voice (slúchadlá - v nemeckom, anglickom alebo poľskom jazyku)
- balenie tovaru
- kontrola kvality

- nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- školenie na nízkozdvižný vozík na náklady zamestnávateľa
- poskytujeme ubytovanie - zamestnanec si hradí sumou 200€ mesačne
- ubytovanie vzdialené 17 km od práce - automobil výhodou
- dovolenka podľa zákona
- moderné pracovné prostredie

- dlhodobá spolupráca, možnosť prejdenia do kmeňového stavu firmy po 9 mesiacoch s platom od 2000€ Brutto
- pracuje sa na dve smeny - ranná a poobedná
- víkedny voľné, soboty dobrovoľné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je významná logistická firma, ktorá zabezpečuje logistiku pre rôzne svetoznáme firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- nemecký, anglický alebo poľský jazyk
- ochota pracovať na 2 smeny
- automobil - kvôli bezproblémovému dochádzaniu do práce

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3637060  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,79 EUR/hod.9,79€