Práca v Nemecku pre pendlerov z Ústeckého kraja na denné dochádzanie

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Leppersdorf, Wachau, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9,88 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aj v tejto kritickej situácii ponúkame možnosť zamestnať sa v Nemecku a denne dochádzať do práce. Našim klientom je spoločnosť z potravinárskeho priemyslu a spadá do kategórie A - subjektov kritickej infraštruktúry, čo českým pendlerom umožňuje denne prekračovať hranice. Miesto výkonu práce je:
LEPPERSDORF/WACHAU 01454

Mliekarenská výroba - prevažne výroba jogurtov
Obsluha strojov
Triedenie a balenie tovaru
Príprava na expidćiu

Nemecká pracovná zmluva
Práca minimálne na 9 mesiacov
Hodinová mzda od 9,88€/ Brutto. Mzda Netto 1250€-1450€ podľa počtu nočných a nedieľ)
Príplatky za nočné smeny 25%, nedeľa 50%, sviatok 100%
Dovolenka 24 dní v roku
Vianočné príplatky, sociálne, zdravotné a dôchodkové zabezpečenie

Informácie o výberovom konaní

Očakávame :
ochota pracovať na smeny
základy nemeckého jazyka - A1
na dochádzanie do práce je potrebný automobil /uvítame aj skupiny/

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v nemeckom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je popredný európsky výrobca mliečnych výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3905547  Dátum zverejnenia: 23.4.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 9,88 EUR/hod.