Jednoduchá práca v sklade aj pre páry s ubytovaním zdarma

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Bad Hersfeld, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10,45 EUR/hod.Možnosť bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera, významného distribútora kníh, hľadáme viacero nových kolegov na pozíciu Skladník / Skladníčka.

• Jednoduchá práca na rôznych oddeleniach v sklade s knihami
• Príprava objednávok systémom „Pick by light”
• Skenovanie tovaru
• Balenie tovaru
• Evidencia tovaru do systému

• Nemecká pracovná zmluva
• Hodinová mzda 10.45€/h Brutto + Bonusy
• Ubytovanie ZDARMA
• Kancelária agentúry priamo vo firme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je významný distribútor kníh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• Nemecký jazyk A2 /alebo dorozumieť sa v
poľskom jazyku, zaučenie prebieha v jednom z
týchto dvoch jazykov/
• Ochota pracovať na smeny
• Mobilita / automobil

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4108996  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.