Community Support Expert

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Místo práce
Prosta 68, 00-838 Warszawa, Polsko
plný úvazek
Termín nástupu
04.09.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V případě, že:

•hledáš zaměstnání a nemáš mnoho zkušeností, nabízíme práci s mnohými možnostmi profesionálního rozvoje,
•máš rád kontakt s jinými lidmi a každý ti říká, že jsi komunikativní a otevřená osoba,
•jsi zákaznicky orientovaný/á a vždy poskytuješ kvalitní podporu,
•se zajímáš o novinky a technologické inovace,
•jsi otevřený/á přemístění do Polska, kde budeš mít možnost začít tvou profesionální kariéru a poznat jiné kultury v jednom z turisticky nejnavštěvovanějších měst v Evropě,
•máš zájem pracovat pro jednu z nejrychleji se rozvíjejících nadnárodních společností,
•jsi čerstvý absolvent vysoké školy, ale ještě si nejsi celkem jistý/á svými plány týkající se tvé profesionální kariéry, ale jsi vnímavý a jsi si si na 100 % jistý, že chceš pracovat s lidmi,
•jsi otevřený dobrodružství v polském Krakově.

jsi ten, kterého hledáme!

Co od tebe očekáváme?

•Znalost některého z následujících jazyků: rumunština / němčina / francouzština / italština / chorvatština / čeština + slovenština,
•Schopnost komunikovat v angličtině - budeš komunikovat s tvými kolegy z celého světa,
•Preferovaná úroveň vzdělání: bakalářský titul anebo student posledních dvou ročníku magisterského studia,
•Zvědavost a ochotu se učit, neustálé hledání nových možností pro inovace.
•Motivaci a pozitivní postoj,
•Nejsou potřebné žádné pracovní zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

•Zaměstnání v moderním Center of Excellence, který se nachází v centru Krakova,
•Zajímavou práci s flexibilní pracovní dobou - perfektní pro studenty!
•Konkurenceschopný plat a množství jiných výhod, jako například soukromé zdravotní pojištění, kartu Multisport, nápoje a občerstvení zdarma v kanceláři a mnoho dalších,
•Pomoc při přemístění od tvých budoucích kolegů, příručka a proplacení cestovních nákladů,
•Skvělou příležitost zahájit tvou profesionální kariéru v rychle se rozvíjejícím mezinárodním prostředí a možnost zúčastnit se aktivit pro kariérní i osobnostní rozvoj v rámci pracovní pozice i celé organizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Francouzský jazyk - Expert (C2) nebo Chorvatský jazyk - Expert (C2) nebo Německý jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Rumunský jazyk - Expert (C2) nebo Italský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manpower is a global HR leader with more than 60 years of tradition. Our company is present in 82 countries, in Poland we have 50 branches. We work with 400,000 customers a year, including small and medium-sized enterprises in all sectors, as well as the world's largest corporations. Our services include temporary employment, recruitment of permanent staff, external employment and personal counseling. Our Client has extensive experience in providing high-quality products and services. International customer service professionals support and educate both co-workers and customers. The right candidate is always looking for unique and effective ways to solve problems, with exceptional empathy and professionalism in relation to the international community.
ID: 3154720  Dátum zverejnenia: 8.8.2017