Servisní technik pro technické zabezpečení budov

Okres Havlíčkův Brod

Popis pozice

Náš klient působí již 10 let na trhu elektra, průmyslové automatizace a průmyslových technologií. V současné době zaměstnává okolo 90 zaměstnanců a zažívá nejvyšší ziskovost v dějinách podniku.

  • Servis a údržba v oblasti slaboproudých systémů pro technické zabezpečení budov (EZS, EPS, MaR, a CCTV)
  • Technická podpora zákazníkům
  • Držení servisní pohotovosti
  • Cestování po zakázkách v rámci celé ČR

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání elektro
  • Zkušenosti s údržbou a instalací slaboproudých systémů výhodou
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativnost, vysoké pracovní nasazení
  • Ochota a flexibilita cestovat na zakázky
  • Zákaznický přístup a samostatnost
  • Vyhláška 50, §6
  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • Otevřenou firemní kulturu a výborné vztahy na pracovišti
  • 5 sickdays (dorovnání mzdy v době pracovní neschopnost 5 dní roce)
  • Věrnostní dovolená navíc za odpracované roky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání, vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Stravenky/příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2448832  Dátum zverejnenia: 29.3.2016