Key Account Manager - technické zaměření

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Máme pro Vás skvělou příležitost stát se součástí obchodního týmu v mezinárodní společnosti a využít svůj potenciál. Hledáme KEY ACCOUNT MANAGERA

POPIS POZICE

Budete intenzivně pracovat s distributory, jejich pobočkami a koncovými zákazníky, udržovat stávající a rozvíjet nové obchodní příležitosti - to vše v regionu celé ČR
Vaším úkolem bude také upevňovat a podporovat přítomnost značky na trhu a zvyšovat prodej, zabezpečovat plnění plánu.

Dostanete se také k zajímavé spolupráci na mezinárodních projektech, budete moci navrhovat a řídit marketingové kampaně ve spolupráci s distributory a také zavádět nové produkty.

Profil kandidáta

  • SŠ strojní ( příp. technické) a zkušenosti s prodejem technických produktů.
  • neobejdete se bez komunikativní angličtiny (mezinárodní projekty, školení v AJ, komunikace s centrálou v zahraničí) - na denní bázi
  • aktivní přístup, chuť se učit, kreativita a analytické schopnosti jsou po obchodním duchu to nejdůležitější.
  • pro zpracování reportů potřebujete umět pracovat v Excelu a jelikož nebudete v kanceláři, ale na cestách a u klientů, řidičák je také důležitý.

Nabízíme

Samozřejmě vás za dobře odvedenou práci čeká spousta příjemných věcí - od možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti přes vzdělávání a rozvoj až po ATRAKTIVNÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ. Pěkná hromádka benefitů k tomu:
  • služební auto i k soukromým účelům
  • telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • nadstandardní lékařská péče
  • sick days
  • jazykové kurzy
  • stravenky
  • kvartální a roční bonusy

Pokud se nám budete hodně líbit, rádi si na vás počkáme, ale pokud jste aktuálně volný, domluvíme se rychle.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2673559  Dátum zverejnenia: 12.12.2018