Referent - rozpočtář, nabídkář (oblast elektro)

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

  • Zpracování návrhů cen a cenových rozpočtů
  • Zpracování kalkulačních podkladů pro cenové nabídky a tvorbu cen
  • Zpracování nabídek

Požadujeme
  • Vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika (silnoproud výhodou)
  • Velmi dobrá práce v MS Excel
  • Zkušenosti s tvorbou rozpočtů pro energetiku
  • Osvědčení – vyhláška č. 50/78 Sb., min. §6 (výhodou)
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost AJ, NJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, expandující společnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení dle praxe
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2787681  Dátum zverejnenia: 31.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 30 000 Kč