Obchodní zástupce - náhradní díly pro zemědělskou techniku

Vysočina, Kraj Vysočina

Popis pozice

Vyznáte se v zemědělských / lesních strojích ? Jste obchodně zdatný a dokážete nabídnout náhradní díly na tyto stroje ? Pro oblast Vysočiny hledáme právě Vás !

  • Prodej náhradních dílů v regionu
  • Získávání nových významných zákazníků
  • Rozvíjení stávajících obchodních vztahů
  • Odpovědnost za plnění plánu prodeje
  • Analýza trhu a prodeje
  • Reporting

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ výhodou technické zaměření
  • Min. 2 roky praxe v obchodní činnosti v zemědělství
  • Zkušenosti s prodejem v oblasti technických produktů
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, vyjednávací a prodejné dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Dynamiku s orientací na výsledek
  • Samostatnost, časová flexibilita
  • Místo výkonu práce: okresy - Benešov, Kutná Hora, Chrudim, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Svitavy. Bydliště v daném regionu podmínkou.

Nabízíme

  • Motivační prémie v závislosti na výkonech
  • Mobil, notebook a služební automobil
  • Fixní mzda 20 000 + provize z prodeje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2796822  Dátum zverejnenia: 6.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000