Manažer výroby

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Hledáme lídra výroby pro silnou společnost na Českobudějovicku.

  • Vedení výroby a týmu cca 20 zaměstnanců v rámci svého úseku
  • Řízení včasnosti zakázek v požadovaném termínu a kvalitě
  • Zodpovědnost za personální řízení
  • Zodpovědnost za ekonomiku svěřeného provozu a za hospodářské výsledky
  • Získávání zakázek
  • Účast na poradách vedení

Profil kandidáta

Požadujeme
  • SŠ/VŠ technického směru - obor strojírenství výhodou
  • Praxe na obdobné manažerské pozici
  • Obchodní dovednosti
  • Zkušenosti s řízením kolektivu zaměstnanců
  • Organizační schopnosti
  • Znalosti ekonomiky provozu
  • Znalost AJ/NJ výhodou
  • Přirozená autorita, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí nového areálu
  • Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle dosažených výsledků
  • Osobní automobil
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2833168  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 Kč