Technik - zahradní substráty

Nové Hrady v jižních Čechách, Česko

Popis pozice

Hledáme technika pro mezinárodní výrobní společnost zabývající se výrobou a prodejem zahradních substrátů.

  • Kvalitativní a kvantitativní přejímka surovin pro výrobu
  • Průběžná kontrola skladování surovin a kvality výroby (plnění, evidence)
  • Udržování systému kvality ISO 90001, normy EN 12580, vedení evidence ve spolupráci s externí společností
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Evidence a reporting odpadů v ČR a SR
  • Zabezpečení požadavků životního prostředí, vodního hospodářství, jednání s příslušnými orgány

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání se zaměřením na zemědělskou výrobu
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ (denní užití)
  • Časová flexibilita (práce přes čas zejména v hlavní sezoně únor - duben)
  • Zahraniční služební cesty 1-2x ročně
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Pružná pracovní doba (možnost čerpání náhradního volna v letních měsících)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2995777  Dátum zverejnenia: 27.11.2018