Manažer kvality

Jihočeský kraj, Okres Prachatice, Okres Strakonice

Popis pozice

Otevřena pozice v Top Managementu na Prachaticku pro lídra kvality !

  • Zodpovědnost a vedení oddělení kvality
  • Optimalizace procesů managementu kvality
  • Vytváření interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování
  • Řízení procesů budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
  • Prosazování a aplikace moderních metod a nástrojů managementu kvality

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici Manažera kvality ve výrobní společnosti
  • Znalost norem a procesů kvality
  • Aktivní znalost NJ
  • Manažerské schopnosti
  • Samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti s mezinárodní účastí
  • Pozice přímo podřízená jednateli společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Individuální rozvoj a odborné zaškolení v závodě v zahraničí
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3021217  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle praxe a zkušeností