Výrobní dělníci České Budějovice - výroba lyží !!!

Okres České Budějovice

Popis pozice

Chcete být součástí týmu, který pomáhá získávat další trofeje na světovém poháru?
Není důležité, co umíte a jaká je vaše praxe, ale důležité je chuť pracovat a odvádět precizní práci. Nebojte se vše vás naučíme !
Za dobře odvedenou práci, získáte dobré peníze a jistou budoucnost ve firmě, která stále roste !
Pro výrobní společnost v Českých Budějovicích, jedničku na trhu ve svém oboru, hledáme šikovné muže a ženy do výroby:
Co budete dělat:
  • drobné dokončovací práce se zaměřením na manuální zručnost (sloupávání folií, lepení designových prvků, balení zboží)
  • zakládání materiálu podle průvodky do kovové formy a následné zalisování

Požadujeme po vás:
  • Manuální zručnost
  • Preciznost a zodpovědnost za odvedenou práci
  • 100% docházku a aktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve 3–směnném provozu
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme

Za vykonanou práci vám nabídneme:
  • Možnost převodu do kmenu společnosti kdykoliv
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Nástupní mzda od 16 000 Kč
  • Prémie až 2000 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • po zapracování převod na úkolovou mzdu od 19 000 Kč – 23 000 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Zajímavý balíček benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 3069698  Dátum zverejnenia: 19.5.2017