Montážní dělník v Kaplici - 1 směna !!!!

Okres Český Krumlov

Popis pozice

Přijmeme větší množství montážních pracovníků. Mzda od 20.000 Kč/měs. možnost práce přesčas. Minimální vzdělání SOU !!!

Nástup ihned
Místo výkonu práce Kaplice !!!
Možnost ubytování !!!

Práce je vhodná především pro muže !!!

Nástup ihned!!!

Směnnost: 5:50 - 14.30, možnost práce přesčas + víkendy

Zajištěné svozy z Kaplice přímo do firmy.

Náplň práce:
  • různorodé činnosti při výrobě a montáži chladírenského nábytku a zařízení
  • obsluha strojů ve výrobě
  • manipulace s materiálem a výrobky

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • min. vzdělání SOU

Nabízíme

Nabízíme:
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • nástupní základní mzdu od 17.237 - 18.325 Kč/měs
+ příspěvek na dojíždění 2.000 Kč/měs / ubytování
+ příplatek za práci o víkendu 25 %
+ příplatek za práci přesčas 25 %
+ příplatek za práci ve svátek 100 %
+ pracovní obuv
+ dodatečné prémie 1.500 Kč/měs - docházkový bonus
+ dodatečné prémie 1.500 Kč/měs - za kvalitu odvedené práce
  • příplatek za práci na noční směně dle ZP
  • 25 dní dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 3069702  Dátum zverejnenia: 19.5.2017