Vedoucí oddělení kvality

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Hledáme lídra kvality pro strojírenskou společnost na Českobudějovicku !

Řízení a koordinace oddělení kvality a metrologie
Optimalizace procesů managementu kvality
Zodpovědnost za certifikační a recertifikační audity společnosti
Udržování a rozvoj systému řízení kvality dle normy ISO 9001
Spolupráce při tvorbě a aktualizace interních směrnic
Návrhy opatření vedoucí k trvalému zlepšování
Řešení reklamací
Interní reporting, účast na poradách vedení společnosti

Profil kandidáta

Očekáváme:
SŠ / VŠ technického zaměření (strojírenství velkou výhodou)
Prokazatelná praxe v oblasti kvality
Znalost nástrojů kvality (FMEA, Six Sigma, 8D report, apod.)
Komunikativní znalost NJ
Zkušenosti s vedením lidí, schopnost motivace
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Argumentační a prezentační dovednosti
Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost
ŘP sk. B

Nabízíme

Zázemí moderní mezinárodní společnosti
Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
Pravidelné školení a kurzy
Možnost osobního i profesního rozvoje
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravné
Další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3069774  Dátum zverejnenia: 25.9.2017