Hledáme nové posily na pozici back office v automotive!

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Máme pro Vás jedinečnou pracovní příležitost v oblasti automotive. Práce je vhodná pro ty, kteří se zajímají o práci ve vývojovém centru a chtějí mít tu možnost nahlédnout do interních procesů vývoje.

Náplň práce:
Budete pracovat ve vývojovém centru, kde se testují senzory a softwary. Vaší náplní práce bude zpracování a vyhodnocování dat z testů a analýza výsledků procesu.

Profil kandidáta

Požadujeme od Vás dokončené středoškolské vzdělání a znalost angličtiny na úrovni A2/B1. Pro ty, co mají zájem o oblast techniky a automotive, kladou důraz na detail a mají organizační schopnosti je tato pozice jako stvořená.

Nabízíme

Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 25.000,-Kč. A navíc širokou škálou benefitů, jako jsou plnohodnotně hrazené stravenky, multisport karta, kafetérie, kantýna v office parku, dovolená 30 dní na kalendářní rok... Pracovat budete v přátelském a dynamickém týmu a hlavně za sebou uvidíte práci, díky které nabudete bohaté zkušenosti, které Vás posunou ve Vaší profesní kariéře.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Havránek
+420226257585
ID: 3081075  Dátum zverejnenia: 16.7.2017