Junior Project Manager s NJ

Ústecký kraj

Popis pozice

Naším klientem je větší zavedený průmyslový závod na Teplicku, který dostal schváleno několik nových projektů. Z tohoto důvodu mu pomáháme s obsazením několika rolí v různých stupních seniority. Pokud Vás tedy láká zaváděný nových projektů do výroby, tohle je šance přesně pro Vás.

Co Vás čeká?
  • příprava nových projektů
  • komunikace se zákazníky a vývojovými centry v zahraničí
  • komunikace a spolupráce se zákazníkem přímo v závodě
  • podílení se na co největší optimalizaci budoucích procesů
  • hlídání termínů
  • reporting

Profil kandidáta

Co požadujeme?
Hledáme juniory i seniory. Juniorům stačí komunikativní němčina a technické vzdělání, senioři potřebují rovněž německý jazyk a navíc praxi se zaváděním projektů v automotive.

Nabízíme

Co nabízíme?
Důležitá je především zajímavá, i když hodně hektická a náročná práce. Dále Vás určitě čekají občasně pracovní cesty do zahraničí. Z hlediska standardních benefitů je to třeba týden dovolené navíc, dotované stravování ve firemní kantýně, 13. plat nebo jazykové kurzy na zlepšení gramatiky v němčině nebo angličtina.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3130679  Dátum zverejnenia: 13.7.2017