Vedoucí konstrukce s NJ a AJ – Automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

POPIS POZICE

vedení týmu inženýrů (konstrukce, optika)/ a zodpovědnost za výsledky týmu

zodpovědnost za zákaznickou skupinu VW (komunikace v němčině)
zodpovědnost za rozdělování a kontrolu úkolů a priorit týmu
zajištění odborného školení a rozvoje pracovníků
pomáhá členům týmu při stanovování cílů a provádí hodnocení členů týmu
řídí proces řešení závažných produktových/projektových/procesních problémů s interními i externími zákazníky a dodavateli
podle potřeby se účastní zákaznických auditů a auditů kvality v oblasti, za kterou odpovídá
řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
podporuje proces kalkulací nových obchodů
příprava podkladů pro rozpočet skupiny / střediska
zodpovídá za patentovou čistotu konstrukčního návrhu
kontroluje dodržování interních procesů

PROFIL KANDIDÁTA

min.5 roky praxe v automobilovém průmyslu v oblasti konstrukce, oblast lighting průmyslu výhodou

zkušenosti s vedením lidí
velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
velmi dobré prezentační a vyjednávací dovednosti
orientace na zákazníka
organizační i technické myšlení
německý jazyk a anglický jazyk – středně pokročilá úroveň

NABÍZÍME

pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)

25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Neváhejte mi zaslat svůj životopis v anglickém a českém jazyce!

Těším se na Vaši reakci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 3157631  Dátum zverejnenia: 11.8.2017