Konstruktér junior/senior

Okres Nymburk

Popis pozice

Strojírenská konstrukce, to je oč tu běží…..pokud máte znalosti konstrukčních programů a hledáte novou pracovní výzvu, možná hledáme právě Vás. Pozice je vhodná pro Seniory i Juniory.
Místo výkonu práce: Nymburk

Co Vás Čeká?
  • na starosti budete mít požadavky od zákazníků a jejich zakomponování do výrobku
  • čeká Vás práce v INVENTORU nebo CADU
  • občas se budete setkávat s angličtinou
  • příprava technické dokumentace
  • spolupráce s dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • technické myšlení a znalost konstrukčních programů Inventor nebo CAD
  • člověk ochotný na sobě dále pracovat a vzdělávat se

Nabízíme

A co nabídneme my Vám?
  • ohodnoceni budete dle Vašich zkušeností
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy zcela dotované společností
  • očkování proti chřipce zdarma, účast na firemních akcích, možnost odborného vzdělávání, kurzy cizích jazyků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3199578  Dátum zverejnenia: 18.3.2018