Marketing Event Coordinator

Jihočeský kraj, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Příbram

Popis pozice

Staň se součástí našich rychle se rozvíjejících aktivit v nádherném prostředí kulturní památky!
Jsi komunikativní, organizačně zdatný a hlavně nadšený do nových marketingových eventů?
Uvítáme Tě do našeho mladého týmu, poznáš spousty zajímavých lidí, budeš mluvit anglicky a nové pracovní prostředí Tě nadchne !

Čeká Tě:
  • event management
  • marketing
  • práce na nových projektech
  • administrativní práce

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • vyšší vzdělání (vysokoškolské nebo podobné) - vhodné i pro zdatné absolventy
  • dobrá znalost anglického jazyka nutná - denní užití, další jazyky velkou výhodou
  • představivost, flexibilita a zájem o památky

Nabízíme

  • velmi zajímavou, akční a různorodou pracovní pozici
  • zaučení a podporu
  • denní využití anglického jazyka
  • fixní plat + bonusy z eventů
  • 13. plat
  • veškeré potřebné vybavení - telefon, počítač

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3227213  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 Kč