Prodejce náhradních dílů - prémiová značka vozů

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Staň se součástí mezinárodní společnosti – luxusní značky automobilů! Do autorizovaného servisu hledáme nové posily na pozici Prodejce náhradních dílů !

  • Komunikace se zákazníky, zákaznický servis
  • Vyhledávaní náhradních dílů v katalogu
  • Příjem a výdej zboží ze skladu
  • Fakturace

Profil kandidáta

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Obchodní zkušenosti
  • Znalost náhradních dílů a autopříslušenství podmínkou
  • Základní znalost NJ výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Komunikační dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Prestižní pracovní pozici v atraktivním prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Dobré platové ohodnocení (fixní mzda + plus motivační složka)
  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Systém průběžného vzdělávání a školení
  • Nástup: ihned nebo po domluvě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3229513  Dátum zverejnenia: 5.2.2018