ISO specialista/-ka

Ústecký kraj

Popis pozice

Americká výrobní společnost se sídlem v Teplicích, jednička na trhu ve výrobě odolných a hospodárných senzorů a měřidel pro globální trh hledá do svého týmu odborníka na pozici ISO specialisty.

Náplň práce:
  • zajištění a dohled, aby firemní procesy byly nastaveny v souladu s požadavky na integrovaný systém řízení (norma IATF 16949)
  • plánování a koordinace interních auditů IMS, zajištění koordinace externích auditů
  • zpracování výstupů z jednotlivých auditů a pravidelný report managementu
  • pravidelné školení týmu interních auditorů
  • vyhodnocování výrobních procesů ve smyslu zákaznických požadavků

Profil kandidáta

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • min. 3-5 let zkušeností z výrobního prostředí z oblasti kvality na obdobné pozici
  • zkušenost s normou IATF 16949
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • výborné organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • silné zázemí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • příležitost pro kariérní růst
  • příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolená
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Možnost nástupu ihned nebo dohodou.
Místo výkonu práce Teplice.

Neváhejte a ozvěte se nám.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3273777  Dátum zverejnenia: 27.12.2017