Process (Design) Engineer

Ústecký kraj

Popis pozice

Staňte se členem týmu mezinárodní dynamické společnosti se sídlem v Teplicích jako Process Engineer. Pokud splňujete níže uvedené požadavky, jako je vzdělání technického směru, znalost Lean production, CAD systémů a nedělá vám problém komunikovat v angličtině, pak už Vám nic nebrání odpovědět na tento inzerát a otevřít si tak dveře ke skvělé práci. Berete?

Jako Process Engineer bude náplní Vaší práce:
  • spolupráce na vývoji výrobních technologií a zařízení
  • úpravy a modifikace strojů
  • zavádění TPM postupů
  • spolupráce s týmem údržby / engineeringu
  • optimalizace výrobních procesů

Co od Vás očekáváme:
  • SŠ nebo VŠ technického směru (mechatronika výhodou)
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • znalost CAD systémů, preferován SolidWorks a Inventor
  • znalost Lean production, SMED, problematiky HSES
  • vyhláška 50, §6, §10 výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí se super kolektivem
  • možnost pracovního růstu a jazykové kurzy, abyste se v rámci svého zaměstnání mohli zdokonalit
  • fajn pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování přímo ve společnosti a dotované
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce pro utužení kolektivu

Možnost nástupu - dle dohody.

Místo výkonu práce Teplice.

Těšíme se na Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3274257  Dátum zverejnenia: 28.12.2017