Administrátor oddělení logistiky

Ústecký kraj, Okres Teplice

Popis pozice

Máš zkušenosti z oddělení logistiky nebo ze Supply Chain? Mluvíš plynule anglicky a chceš pracovat v dynamické zahraniční společnosti v Teplicích se super týmem kolem sebe? Pak neváhej rozhodně neváhej s odpovědí, protože tohle je skvělá pracovní příležitost!

Vaší náplní práce bude zejména:
  • pravidelné sledování skladových zásob
  • písemná a telefonická komunikace s evropskými kolegy a dodavateli
  • systémové transakce spojené s příjmy materiálu, vratky
  • zpracování reportů a analýz výkonu dodavatelů služeb

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí praxe v oblasti logistiky nebo Supply Chain
  • zkušenosti z transportní logistiky, celní oblasti a ADR výhodou
  • plynulou znalost angličiny
  • znalost systému SAP, Excel a PowerPoint

Samozřejmě nesmí chybět samostatnost, analytické myšlení a týmový duch.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí se super kolektivem
  • možnost pracovního růstu a jazykové kurzy, abyste se v rámci svého zaměstnání mohli zdokonalit
  • fajn pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování přímo ve společnosti a dotované
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce pro utužení kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3285414  Dátum zverejnenia: 12.1.2018