Starejte se o naše stroje a získáte až 29 200 Kč a dopravu zdarma! (Montážník)

Poříčí nad Sázavou, Okres Benešov

Popis pozice

Jste absolvent oboru mechanika? Nastartujte svoji kariéru. Začněte s námi, dáme Vám možnost!

Vaší náplní práce bude údržba, obsluha a kontrola výrobní linky. Pokud rádi opravujete různé stroje, tak je tato pozice přímo pro Vás.

Profil kandidáta

Pokud jste spolehlivý a technický nadaný, tak pak už od vás budeme požadovat jen docházku 14 dní v měsíci na 12 směnný provoz. Veškeré nápady, inovace a zlepšováky, jak zefektivnit výrobu jsou vítány.

Nabízíme

Za Vaši dobře odvedenou práci Vás odměníme částkou až 29 200 Kč a to není vše! Máme pro Vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan. Pokud bydlíte v okolí Opatova nebo Chodova a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis také – i odtud pro Vás bude svoz připraven!
Můžete se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti)!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3307902  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 29 200 Kč