Pracujte ve světě cukrovinek a získejte až 29 200 Kč ( Operátor/ ka strojů a zařízení )

Okres Benešov

Popis pozice

Hledáme zkušené pracovníky, pro zajištění výroby cukrovinek. Buďte to vy, kdo s námi rozjede výrobu v nové moderní hale v Poříčí nad Sázavou! Svět cukrovinek doplňuje stavy!

Co bude Vaší prací?

Dostanete se k potravinářským strojům, které budete obsluhovat a nebude to žádný stereotyp. Budete mít na starosti míchání surovin a aromat, obalování a potisk cukrovinek či pomocí PC kontrolovat výrobu nebo zkuste pozici seřizovače balících strojů!

Co od Vás očekáváme?

Potřebujeme smysl pro detail, píli a manuální zručnost, docházku 14 dní za měsíc na 12 hodinovou pracovní směnu. Zkušenost z výroby podmínkou.

Profil kandidáta

Energický, spolehlivý a pečlivý člověk.

Nabízíme

Co získáte?

Odvezeme Vás našimi svozovými autobusy zdarma. Poskytneme 25 dní dovolené a příspěvek na stravování, přímo v závodní jídelně a mnoho dalších užitečných benefitů! O své zaměstnance se staráme, pořádáme firemní akce, soutěže.

Svozové autobusy k nám jezdí z několika směrů:

· Vlašim – Benešov

· Votice – Bystřice

· Týnec nad Sázavou – Čerčany

· Sedlčany – Olbramovice

· Svozy máme zajištěné i pro obyvatele Prahy Chodova a Prahy Opatova!

Chcete se tedy podílet na výrobě? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo 226254954.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3310397  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 29 200Kč