Administrátor IT

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov

Popis pozice

. instalace, konfigurace, údržba a implementace pracovních stanic (Windows, Citrix) a periferních zařízení (tiskárny, čtečky čárových kódů, RFID)
· správa sítě MS Windows ( správa uživatelských účtů, nastavování přístupových práv, ...)
· instalace, konfigurace a správa linuxových serverů (CentOS) a RB Terminálů (Debian)
· správa sítě LAN - návrh, zapojení, topologie, konfigurace
· podpora uživatelů, řešení problému se softwarovým a hardwarovým vybavením
· vedení a aktualizace dokumentace informačního systému ( síťová topologie, seznam aplikací, instalační manuály)
· aktivní komunikace s IT centrálou v zahraničí (němčina, angličtina)

Profil kandidáta

Očekáváme:
· vzdělání SŠ nebo VŠ
· praxi na obdobné pozici min. 1 rok
· logické myšlení, proaktivní přístup, organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita
· ochota učit se novým technologiím
· aktivní znalost NJ (nutná) a komunikativní znalost AJ (výhoda)

Nabízíme

  • Zázemí dynamické zahraniční společnosti
  • Účast na různorodých projektech
  • Možnost dalšího vzdělávání v rámci společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení +13. a 14. plat
  • Výkonností a docházkové prémie
  • Příspěvek na stravné

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3323806  Dátum zverejnenia: 1.3.2018