Daňový specialista pro výrobní společnost

Okres Ostrava

Popis pozice

Máte zkušenost z daňového poradenství/auditorské firmy a rádi byste zkusili své zkušenosti z oblasti daní využít u významné výrobní společnosti? Přejete si být vysoce respektovaným a ceněným firemním odborníkem? V tom případě je tohle skvělá příležitost pro Vás.

CO BUDETE MÍT NA STAROST?
  • připravovat daňový report na měsíční a čtvrtletní bázi, včetně odhadů daně,
  • připravovat daňovou analýzu pro korporátní účely (daň z příjmu, DPH, energetické daně, apod.),
  • připravovat přiznání k DPPO,
  • analyzovat změny v daňové legislativě, které mohou mít dopad na společnost či skupinu a podílí se na implementaci těchto změn,
  • účastnit se daňových kontrol, spolupracuje při řešení daňových sporů,
  • aktivně se podílet na M&A a restrukturalizačních projektech v ČR,
  • úzce spolupracujat s korporátním týmem a daňovými specialisty v rámci skupiny,
  • připravovat daňová stanoviska pro ostatní oddělení (právní, účetní, nákup, apod.)

Profil kandidáta

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
  • VŠ vzdělání ekonomické nebo právní,
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici se zaměřením na DPPO a DPH nebo energetické daně (zkušenosti z velké čtyřky výhodou),
  • angličtina min. na úrovni B2,
  • znalost účetnictví (České účetní standardy, Mezinárodní účetní standardy /IAS/ výhodou),
  • praktické zkušenosti v daňové oblasti včetně mezinárodního zdanění,
  • certifikace ACCA výhodou,
  • znalost SAP (Oracle, Helios) výhodou,
  • strategické myšlení, zodpovědnost, analytické myšlení, smysl pro detail,
  • znalost MS Office (pokročilá znalost MS Excel).

Nabízíme

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
  • silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
  • nadstandardní kariérní možnosti,
  • samostatnou a zodpovědnou práci,
  • minimální nároky na služební cesty,
  • profesní vzdělávání, speciální rozvojové programy a tréninkové moduly,
  • motivující platové ohodnocení,
  • pestrou škálu benefitů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3332745  Dátum zverejnenia: 12.3.2018