Manažer servisu - kancelář v centru Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, Česko

Popis pozice

Významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace hledá do svého týmu nového člena do kanceláře v centru Ústí nad Labem. Tato společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů v chemickém a farmaceutickém průmyslu, automatizaci strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu.

Vykonávaná samostatná činnost v oblasti základní diagnostiky průmyslových řídicích systémů, měření a regulace a koordinace údržbových prací nejenom v oblasti ASŘTP (automatizovaný systém řízení technologických procesů). Pozice není jen technického charakteru, obchodně-administrativní část zahrnuje vyjednávání s obchodními partnery, koordinaci a řízení aktivit a zakázek a s tím související fakturační činnosti. Aplikace jsou zaměřeny především do oblasti automatizace technologických procesů v chemii, potravinářství a energetice. Servis automatizace se opírá o praktické zkušenosti s daným technologickým procesem v úzké spolupráci s technologem koncového zákazníka. Vedle údržbových dovedností se uplatňuje znalost standardů a norem, orientace v projektové dokumentaci, znalost elektro, znalost polní instrumentace a akčních členů, znalost průmyslových komunikací.

Pozice je vhodná i pro zkušené facility manažery (údržba, building controls), kteří budou pro spravované systémy řádně zaškoleni.

Náplň práce
• Základní diagnostika řídicích systémů PLC a DCS
• Diagnostika polní instrumentace
• Zajištění servisu řídicích systémů HW/SW typu PLC a DCS
• Koordinace aktivit a zakázek
• Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli
• Asistence při oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
• Úprava projektové dokumentace
• Řízení projektů (u menších zakázek)
• Fakturační činnost spojená se servisními úkony

Profil kandidáta

Požadujeme
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
• Vyhláška č. 50/1978 Sb. – § 8b (případně § 6 a 4 roky praxe)
• Koordinační schopnosti
• Základní znalost programování PLC/SCADA (Siemens), DCS výhodou
• Znalost průmyslových komunikací (Profibus, Profinet, HART)
• Znalost čtení elektro a MaR technické dokumentace
• Celkový přehled v oblasti měřící a regulační techniky
• Základní znalosti AutoCAD
• Řidičský průkaz skupiny B
• AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

• Roční výkonové prémie
• 25 dní dovolené
• Příspěvek zaměstnavatele na stravování
• Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
• Notebook, případně mobilní telefon
• Poukázky Ticket Multi
• Věrnostní odměny
• Jazykové kurzy
• Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
• Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
• Přátelský a mladý kolektiv
• Dobrá dopravní dostupnost, možnost parkování v areálu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3354361  Dátum zverejnenia: 11.5.2018