Vedoucí nákupu

Jihočeský kraj, Okres Prachatice

Popis pozice

Plánování kapacit, zajištění materiálu a pracovních prostředků
Organizace práce, management odchylek, návrhy opatření ke zlepšení ukazatelů
Vedení pracovníků vč. jejich hodnocení a návrhu profesního rozvoje a odměňování
Optimalizace procesů a postupů, plnění cílů daného střediska
Návrhy plánované údržby a investic ve spolupráci s vedoucím oddělení
Tvorba nákupních strategií a podmínek
Řízení dodavatelsko - odběratelských vztahů, jednání s externími institucemi a kontrolními orgány

Profil kandidáta

Odborná praxe v oddělení nákupu ve výrobní firmě
Manažerské a komunikační dovednosti
Aktivní znalost německého jazyka, znalost angličtiny výhodou
Znalost MS Office, zkušenosti s prací v SAP
ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Dynamickou, zajímavou práci v přátelském kolektivu
· Motivační finanční ohodnocení
· Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
· Příspěvek na stravné
· 25 dní dovolené
· Odborné vzdělávání
. Průžná pracovní doba
  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3357768  Dátum zverejnenia: 10.4.2018