Brigáda v LEGO na Kladně! Možnost plánování směn v pracovním týdnu!(Balič/ka)

Kladno, Česko

Popis pozice

Náplní Vaší práce bude pouze vybalování, třídění či následné kompletování a balení stavebnice LEGO. To vše v klidném a čistém prostředí. Pokud nemůžete pracovat ve stoje bát se nemusíte u nás máte možnost pracovat i v sedě.

Směny si zde můžete plánovat dle Vaší potřeby Pondělí – Pátek. Požadujeme odpracovat tři dny v týdnu. Možnost víkendových směn pouze nárazově.

Směny jsou dvanácti hodinové ranní od 7:00 hod. do 19:00 hod. a noční od 19:00 hod. do 7:00 hod. Není podmínka odpracovat noční směnu.

Profil kandidáta

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost.
Pokud jste plnoletí a šikovní, tak hledáme právě Vás.

Nabízíme

super mzdu 137 Kč/hod. + zákonné příplatky za víkendy a noční
  • 2300 Kč měsíční bonus při splnění plné docházky
  • do práce Vám pomůžeme svozovými autobusy, které bude mít zcela zdarma a to
z měst: Teplice, Bílina, Litvínov, Most, Chomutov, Louny, Slaný a také Rakovník
  • navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč
  • pokud rádi cvičíte, můžete využít vybavených fitness prostor

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Chcete-li získat super pravidelnou brigádu nebo víkendový přivýdělek a zároveň poznat, jak se vyrábí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail: [email protected] nebo telefonem: 226 257 587.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3361090  Dátum zverejnenia: 19.12.2018