HR Supervisor - manažer trainee

Podbořany, Česko

Popis pozice

Jste komunikativní a nebojíte se nových výzev? Baví Vás práce s lidmi a dokážete jim naslouchat? Jste nadšenec a baví Vás organizace školení a vytváření dotazníků či zpracování získaných dat je Váš denní chléb? Pak právě Vy se nebojte zaslat nám životopis a přidat se do našeho týmu v technologické společnosti v Podbořanech s orientací na dodávky náhradních dílů a inovativních řešení po celém světě.

Co Vás čeká?

  • seznámení se všemi HR procesy
  • organizace školení a rozvojových programů pro zaměstnance
  • vedení výběrových řízení a nábor nových zaměstnanců
  • účast na rozvojových aktivitách pro zaměstnance
  • návrh a realizace motivačních aktivit
  • personální marketing
  • příprava pracovně-právních dokumentů

Profil kandidáta

Co je k tomu potřeba?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 5 let praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost angličtiny
  • orientace v zákoníku práce
  • organizační schopnosti, přátelský typ a občas trocha trpělivosti
  • energii a chuť do práce s lidmi na personálním oddělení

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • nadstandardní balík benefitů
  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice
  • firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas
  • další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy

Místo výkonu práce v Podbořanech.

Možnost nástupu dohodou.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti ManpowerGroup s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3387006  Dátum zverejnenia: 16.7.2018