Sales manager pro západní trhy

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

  • Vedení obchodního týmu
  • Identifikace nových obchodních příležitostí a rozvoje stávajících obchodních vztahů
  • Odpovědnost za svěřený region (Německo, Belgie, Holandsko, Lucembursko, Norsko, Dánsko a Finsko)
  • Vytváření ročních plánů pro obchodní tým
  • Realizace KPI´s
  • Pravidelný reporting

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici - v oblasti elektrotechniky
  • Zkušenost s úspěšným vedením obchodního týmu nutnou podmínkou
  • Čeština / Slovenština na úrovni rodilého mluvčího, pokročilá znalost AJ
  • Velmi dobré obchodní a analytické schopnosti
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení!
  • Firemní benefity
  • Práce v mladém, motivovaném týmu
  • Možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Nástup ihned případně dohodou
  • Práce na HPP
  • Lokalita: Praha, STČ kraj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3400915  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80 000 - 110 000 Kč/měsíc80 - 110.000 fix + bonusová složka