Projektant

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte pozici, kde využijete technické znalosti i komunikační dovednosti? Je pro Vás důležitý rozvoj kariéry? Baví Vás pracovat na nových projektech? Pak právě pro Vás je určena skvělá nabídka našeho významného klienta v oblasti komerčního chlazení. Samozřejmostí je pečlivé zaškolení – bude Vám představeno celé produktové portfolio společnosti tak, abyste dokázal zákazníkům navrhnout nejlepší technické řešení.

POPIS POZICE
  • Jednání s klienty a následná projektová činnost
  • Tvorba řešení a technických návrhů dle požadavků klienta
  • Vypracovávání cenových nabídek, tvorba kalkulací

Profil kandidáta

POŽADAVKY
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru, preferovaně obor chlazení, popřípadě energetika či technika prostředí
  • Znalost práce v AutoCAD nebo Microstation
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost s chladicí technikou, vytápěním, klimatizacemi a podobnými technologiemi výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME
  • Přátelské, inovativní prostředí – prostor pro Vaše názory a nové nápady
  • Motivační bonusový plán
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené a k tomu navíc 3 sick days
  • Možnost rozvoje kariéry

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3408111  Dátum zverejnenia: 24.7.2018