Administrativní specialista s NJ

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Hovoříte plynně německy? Máme pro Vás pracovní příležitost v bezva partě lidí!!!

Pro mezinárodní společnost obsazujeme administrativní pozici s využitím právě německého jazyka. Čeká Vás práce bez nadměrného stresu, v moderních kancelářích, s dobrou dostupností Z Chrudimi, Čáslavi i Pardubic.

Náplň práce:
  • kontrola objednávek a různých dalších dokladů
  • zpracování účetních dokladů (dobropisy, cratky, storna)
  • jednání s divizí v Německu (telefonicky)
…. další jednoduché, nicméně zodpovědné administrativní úkony

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • dobrá znalost NJ nutná (min. B2)
  • všeobecný ekonomický přehled (doklady, procesy, …)
  • práce na PC – uživatelsky MS Excel
  • pečlivost a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme

  • nadstandartní finanční ohodnocení (oproti obdobným administrativním pozicím)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování a další příspěvky
  • smlouvu na dobu určitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • moderní kanceláře s relaxační zónou, parkování v areálu firmy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3420797  Dátum zverejnenia: 3.9.2018