Elektrikář – údržbář

Hranice na Moravě, Hranice, Česko

Popis pozice

Máte předešlé zkušenosti na podobné pozici?
Dokážete pracovat samostatně, spolehlivě a zodpovědně?
Chcete se do budoucna podílet na zajímavých projektech?
Nevadí Vám práce na směny?
Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem, neváhejte mi zaslat Váš životopis.

Vaší pracovní náplní bude:
– Budete zodpovídat za svěřenou část výroby, kde budete mít na starosti její pravidelnou údržbu
– Kontrola a údržba strojů, zařízení, přístrojů, nářadí
– Zajišťování a stanovení způsobu opravy
– Práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi elektrických a elektronických systémů

Profil kandidáta

Co od Vás požadujeme?
– SŠ elektro vzdělání
– Vyhl. č. 50/78 Sb, – § 5 a vyšší
– Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký / dlouhý týden) – 12 hodinové směny

Nabízíme

Jaké benefity získáte?
– 5 týdnů dovolené
– Stravenky v hodnotě 150 Kč
– Příspěvek na dopravu
– Zajímavé finanční ohodnocení, odměny, prémie za směnný provoz
– Možnost vzdělávání, kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3450484  Dátum zverejnenia: 17.8.2018