Skvělá noční práce pro skladníky z Prahy!

Kunice, Česko

Popis pozice

Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu a pracujete nejraději v noci? Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat pro mezinárodní společnost v oblasti distribuce náhradních dílů pro automobily v České republice!

Náplň práce
Najdete u nás uplatnění jako skladník nebo jako řidič vysokozdvižného vozíku. Náplní Vaší práce bude jednoduché vyskladňování a naskladňování, příjem a výdej zboží.

Profil kandidáta

Požadavky
Budete pracovat pro významného dodavatele autodílů, požadujeme od Vás tedy dochvilnost, spolehlivost a ochotu pracovat na noční 8 hodinové směny.

Nabízíme

Nabízíme Vám nástupní mzdu ve výši 26 000 Kč s možností kariérního růstu a po zapracování Vaše mzda roste až na 30 300 Kč! Samozřejmostí jsou u nás svozy na směny ze zastávky Opatov v Praze zdarma a za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 80 Kč!

Těšíme se na Vaše životopisy na adrese: [email protected] .

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3452293  Dátum zverejnenia: 18.7.2018