Pracovník vzdělávacího střediska

Prostějov, Česko

Popis pozice

Není Vám cizí výrobní prostředí?
Máte předešlé zkušenosti s vedením odborných praxí?
Pojďte pracovat pro nadnárodní automotive společnost, která Vám poskytne širokou škálu benefitů

Co Vás na pozici čeká?
– Budete zodpovídat za chod vzdělávacího centra s tím souvisí spolupráce s odbornými školami v rámci ČR
– Vaším úkolem bude komunikace s rodiči učňů a žáků
– Budete se podílet na realizaci strategie, účastnit se na vzdělávání stávajících i nových zaměstnanců
– Čeká Vás zpracovávání administrativní agendy, tvorba vnitropodnikových směrnic
– Budete spolupracovat s výrobní částí společnosti
– Budete zpracovávat reporty, sledovat legislativní změny v oblasti odborného vzdělávání a následně je budete aplikovat do praxe

Profil kandidáta

Co očekáváme od Vás?
– SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
– Předchozí zkušenosti s vedením odborných praxí
– Výhodou pro Vás budou zkušenosti s výukou odborných technických předmětů (jako jsou například tvářecí stroje, hydraulika, pneumatika, tváření materiálů)
– Základní znalost angličtiny nebo němčiny
– MS Office

Nabízíme

Co získáte?
– Získáte práci ve stabilní, rostoucí společnosti
– Vaše pracovní doba bude pružná
– Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného i jazykového
– Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3452309  Dátum zverejnenia: 18.7.2018