Hranice - Údržbář - i pro absolventy!

Hranice na Moravě, Hranice, Česko

Popis pozice

Pro významného klienta hledáme provozní údržbáře a šanci dáme i absolventům!

Hledáš stabilní zaměstnání, kde dostaneš peníze vždy 15. den v měsíci?
A nevadí ti třísměnný provoz?
Pak jsi tu správně!

Hledáme ÚDRŽBÁŘE, kteří se stanou důležitou součástí celého týmu a jejich práce bude nepostradatelná. Hlavní náplní práce je celková údržba a oprava strojů, plánování oprav a jejich provedení nebo dohled. Důležitá je také komunikace s dalšími kolegy!

Profil kandidáta

Ideální je mít zkušenosti na podobné pozici, ale stejnou šanci dáme i ABSOLVENTŮM. Jedinou podmínkou je odpovídající vzdělání - Strojní mechanik, Mechanik strojů a zařízení, ... Pak už stačí jen mít chuť pracovat, být manuálně zručný, pečlivý a mít cit pro detail.

Nabízíme

A co nabízíme?

  • ODPOVÍDAJÍCÍ MZDU

  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC

  • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

  • BONUS ZA DOCHÁZKU

  • 100 Kč STRAVENKY

Pokud tě nabídka zaujala, hledáš práci nebo je stará práce už ohraná - NEVÁHEJ SE OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3463345  Dátum zverejnenia: 11.9.2018