Odbrzdi svou kariéru ve výrobě brzdových destiček!

Ostrava-Hrabová, Česko

Popis pozice

Na nic nečekej a připoj se do firmy, kde jsou super vztahy a zároveň dobré podmínky.

Připoj se k našemu týmu v BREMBU. Hledáme zaměstnance, který se nebojí "zamakat" a zároveň je dobrým parťákem. Ty, kteří svou práci odvadějí dobře, si u nás super vydělají a nemají důvod odcházet.

Profil kandidáta

Jaké jsou předpoklady pro pozici?

Určitě se Ti hodí fyzická zdatnost a taky ochota pracovat v nepřetržitém provozu. Na vzdělání ani předešlé zkušenosti nehledíme, ale pokud je máš, jsou tvou výhodou!

Nabízíme

Ihned nastupuješ na hlavní pracovní poměr se kterým získáš:

  • 110 Kč/hod. (+ dle pozice příplatky za riziko 7,81 Kč/ hod. až 31,24 Kč/hod. + zákonné příplatky), navíc od 1. měsíce docházkový bonus 500 Kč/měsíc, po 1. roce 1000 Kč/měsíc, po 2. letech 2000 Kč/měsíc. Počítat tak můžeš s 22 až 25 tisíci měsičně, což se vyplatí, ne?
  • k tomu příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od pracoviště 500 až 2000 Kč/měsíc
  • ušetříš i díky závodnímu stravování
  • rádi se bavíme, a tak doufáme, že se k nám přidáš na některé z firemních akcí, třeba na sportovním dni

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3476748  Dátum zverejnenia: 23.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000-25000 Kč