Milevsko. Mechanik / mechatronik s NJ - nástup ihned

Milevsko, Česko

Popis pozice

Pro menší výrobní společnost v Milevsku hledáme Mechatronika s alespoň částečnou znalostí NJ. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY V OBORU MECHATRONIK.

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Milevsko

Směnnost: 2 směny

Popis pozice:
  • zajištění chodu výrobní linky
  • tvorba programů automatizované linky
  • zlepšování procesů výroby
  • diagnostika chyb a poruch
  • zpracování technické dokumentace
  • aktualizace, úpravy a vylepšování stávajících programů

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • vzdělání v oboru / praxi na obdobné pozici
  • analytické myšlení
  • zkušenosti s PLC programováním
  • znalost NJ
  • přehled o mechatronice, pneumatice, hydraulice
  • ochota dále se vzdělávat a učit nové věci

Nabízíme

Nabízíme:
  • nástupní plat dle zkušeností a dovedností ( 35 - 50.000 Kč/měs.)
  • 13.plat
  • čtvrtletní odměny
  • stravenky
  • 20 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací kurzy a školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3477097  Dátum zverejnenia: 23.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 - 50000 Kč/měs.