IT specialista junior - Absolventi zbystřete!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

SNAŽÍTE SE ROZJET SVOU KARIÉRU, ALE NEVÍTE KDE ZAČÍT?

Právě jste vystudoval/a a nevíte, kam dál, nebo pro Vás začalo být Vaše zaměstnání stereotypním? Pak tu právě pro Vás mám pracovní nabídku, která by pro Vás mohla být zajímavá.
Absolventi! Zbystřete.
Právě hledáme vhodného pro firmu, která je na našem trhu již od roku 1993 a má na starost telekomunikační a informační technologie a systémy.
Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.

Jaká by byla náplň Vaší práce?
Komplexní správa IT pro zákazníky klienta:

  • Instalace, správa SW, HW
  • Správa koncových stanic na platformě Microsoft Windows
  • Vzdálená i lokální podpora uživatelů
  • Práce v tiketovacím systému

Profil kandidáta

Co potřebujete, abyste se mohli o tuto nabídku ucházet?
  • Administrátorská znalost MS Window 7, 8.1, 10
  • Základní znalosti TCP-I
  • Administrátorská znalost MS Windows Server 2012/2016 výhodou
  • Administrátorská znalost MS SQL 2008 a výš výhodou
  • Znalost virtualizační platformy od Microsoft a WMware výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka na úrovni A2 a výše
  • Ochota cestovat v rámci České republiky
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost, svědomitost
  • Časová flexibilita
  • Chuť učit se novým věcem
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • zajímavý startovací plat a po půl roce navýšení + 15% prémie
  • roční nebo projektové odměny
  • práce s novými technologiemi
  • možnost cestování po celé republice a tím pádem získáte skvělé zkušenosti, které vás mohou posunout kariérně výš
  • služební notebook a mobilní telefon
  • 2x sick day
  • příspěvek na penzijní pojištění a na kurzy cizích jazyků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3480145  Dátum zverejnenia: 28.8.2018