Hledáme konzultanty prodeje pro společnost Alza! (konzultant prodeje)

Jateční 33, Praha 7-Holešovice, Česko

Popis pozice

Hledáte nové uplatnění, zajímáte se o elektroniku a rádi komunikujete s lidmi? V tom případě tu máme pracovní příležitost přesně pro Vás!

Náplň práce
Náplní Vaší práce bude komunikace se zákazníky a nabízení různých produktů na pobočce.

Požadavky
Budete pracovat pro největší internetový obchod v Čechách, požadujeme od Vás tedy:
  • spolehlivost
  • dochvilnost
  • možnost pracovat na 12 hodinové denní směny (8-20h) na krátký/dlouhý týden

Nabízíme

Nabízíme Vám:
  • nástupní mzdu 18 000,- Kč, která po zkušební době roste na 19 500,- Kč.
  • bonusy 7 000,- Kč + prémie za prodej
  • stravenku za každou odpracovanou směnu
  • stabilní práci na HPP s možností kariérního růstu

Na Vaše životopisy se těšíme na adrese: [email protected] nebo zavolejte na číslo: 226 257 591.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3485020  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 26500