Elektro-projektant - vhodné I pro absolventy - 30 000 - 40 000 kč

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Právě jsi vystudoval/a a nevíš, kam dál, nebo pro Vás začalo být Vaše zaměstnání stereotypním? Pak tu právě pro Vás mám pracovní nabídku, která by pro Vás mohla být zajímavá.

Ideální i pro absolventy!

Právě hledáme vhodného elektro-projektanta pro firmu, která je na našem trhu už od roku 1993 a má na starost telekomunikační a informační technologie a systémy a má detašované pracoviště v Ústí nad Labem.

Hlavním zaměřením společnosti je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů, datové produkty, aplikační SW a integrovaná telekomunikační řešení.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na výstavbě BTSek, což jsou stanice šířící mobilní signál. Tento člověk by měl na starosti zjednodušeně řečeno realizaci jejich napájení.

Úplně nejvhodnější profil je středoškolák v oboru elektro, kdo má zkušenost s vyprojektováním elektrorozvodů v bytě.

Dále potřebujete:

  • uživatelsky AutoCAD
  • nemusíte mít žádné oficiální autorizace / certifikáty
  • angličtina vítána, není nutná
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Benefity:

  • pestrá práce v regionu na plný pracovní úvazek
  • zázemí střediska v rámci stabilní firmy
  • férové platové ohodnocení odpovídající výkonu
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • vzdělávání formou školení
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • v případě zájmu možnost auta pro soukromé účely

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3487430  Dátum zverejnenia: 7.9.2018